تبلیغات
[دانشگاه آزاد اسلامی مینودشت]
شنبه 8 اسفند 1388

قرآن درمانی ( قسمت دوم )

   نوشته شده توسط: بهشاد کاظمی    نوع مطلب :آرامش درون و آرامش اعصاب... ،دانستنیها ،در باره قرآن ،

امام صادق (ع)فرمودند : چون دردی در انسان پیدا شود وخوف وترس زیادشدن آن باشد  سوره تبّت را بر آن موضع درد بنویسد آن درد کم شود ونهایتًا رو به عافیت و بهبودی خواهد رفت . نوفلی از معصوم روایت کرده که فرمودند هرکس سوره حمد را هفتاد مرتبه بر دردی بخواند آن درد آرام خواهد گرفت .  

 

http://takparastar.mihanblog.com/

<<<برای مشاهده متن بر روی ادامه مطلب کلیک کنید>>>


سردرد

امام صادق (ع)فرمودند : کسی که عطسه می زند و بعد از آن  سوره حمد رابخواند و بعد از آن بر کف دست خود فوت کند  و بعد بر سرو صورت خود بمالد از درد سر و چشم و از آمدن خون از بینی در آمان خواهد بود . امام رضا (ع)فرمودند : که پیامبر گرامی اسلام (ص)فرموده است وقتی سرت درد گرفت و یا جایی از بدنت دردگرفت دستهایت را بازکن و سوره (حمد) و (قل هو الله احد ) و (قل اعوذ برب الناس) و (قل اعوذ برب الفلق) را بخوان و بر دستهایت فوت کن و بعد صورت خود را مسح بنما ، سرت خوب خواهدشد  درد از تو زائل می گردد .امام صادق (ع)فرمود : هر که سوره سجده را بنویسد و بر کسی که سر درد داشته باشد همراه کند ، شفا پیدا می کند .

 

 درد شکم 

شخصی از امیر المومنین (ع)پرسید در شکمم آب زردی وجود دارد که موجب بیماری من شده است آیا در قرآن  شفایی برای این مرضم هست یا نه  حضرت در جواب فرمودند : بله وجود دارد بدون خرج کردن پولی .وآن این است که باید آیة الکرسی را بر شکمت بنویسی بعد آن را بشویی وآب آن را بنوشی و برای یک مدّتی روی آن آب چیزی نخوری ، بخواست خداوند بهبودی حاصل  میشود . آن مرد میگوید من این کار را کردم و بخواست خدا بهبودی پیدا کردم.امام صادق (ع)فرمودند : اگر کسی سوره تکاثر را برای خرسندی و از بین بردن دردهای شکم ده بار بخواند مقصود او حاصل می شود ودرد شکم تو شفا پیدا خواهد کرد.امام صادق (ع)فرمودند : هر کس سوره حجرات را هفت بار برای از بین بردن دردهای شکم بخواند درد شکمش بهبو دی پیدا میکند .امام صادق (ع) فرمودند : هرکس درد شکم دارد یا درد جگر و درد اندرون داشته باشد سوره قصص را بنویسد و با خود نگهدارد و سپس این سوره (قصص)را بنویسد وبشوید وآب آن را بنوشد از درد و رنج خلاصی پیدا می کند .


Add Me To Yahoo

i®oweb.com
.تمامی حقوق مطالب،برای مدیر وبلاگ محفوظ است، نقل و استفاده از آنها در سایت ها و نشریات تنها با ذكر منبع امکانپذیز میباشد دانشگاه آزاد اسلامی مینودشت ایمیل مدیر وبلاگ: mohandes_kocholo2008@yahoo.com